Bobdweller
Спах до 15.00 часа... не знам дали да ми е кеф, че не съм на работа днес, или да ме е яд, че съм си пропилял половината почивен ден. :|
AppleFan
iPhone 5 : Изцяло нов дизайн. Брилянтен 4-инчов Retina дисплей. Ултрабърз wireless. Мощен A6 чип.
http://www.myapplebg.com/2012/09/iphone-5_13.html
mitternacht
После викате, че не вярвате в пришълци :Д (снимката- от щампите)
specter
Само на мен ли новия iphone ми изглежда абсолютно същия като старите (поне от краткия first look, който гледах преди малко, после ще прегледам всичко налично) ?
Sinbg
Николета Лозанова най-после показа дъщеря си Никол в лице за стилна фотосесия за корицата на сп. „Жената днес”, видя екипът на Sin.bg
viktorkoichew
Демото на FIFA излезна! Уникална както винаги <3
ще си проспиш живота :с
Sep 13 2012, 15:28Sadly, половината съм го проспал вече.
Sep 13 2012, 15:29