tedo92
потънаха ми гемиите. тридневният билет за Roadburn Fest не е 70 евро, както мислех, а 165. май скоро време ще си остане в зоната на мечтите : - (
bekyarov
Стихосбирка бих написал, посветил ти бих куплет, но въобще не съм поет. Баш съм прост тенекиджия, чукам аз коли наред, ти ще бъдеш най-отпред.
viktorkoichew
Не съм на работа вече и скоро се прибирам в София. Щастлив съм от този факт !!!!!!!!!
t0m3kk
Още 2 часа само... убийствена тъпотия е в работата...
joronedelchev
Не искам да си представям какви колони ще има утре в посока София.
Chocolate
note to self: не слушай пънк рок песни на max volume, ако ги слушаш за пръв път. никога не знаеш кога солистът ще ти изкрещи.