Щом тя бяга значи не е достойна затеб.Намери тази която ще е.Както обичам да казвам - Един живот живеем няма време да се чака в утрешния ден ще станем на 70.
От комюнити тийма в Европа ми пратиха няколко интересни въпроса и отговора от феновете към разработчиците на играта. Предполагам, че ще са Ви интересни
Тегли една майна и да не ти пука. Хора, които те ядосват не заслужават да им се отделя внимание и нерви.
Aug 23 2012, 01:08true that- никога няма смисъл от натрапване, дори и ако само тя го приема като такова
Aug 23 2012, 01:13Щом тя бяга значи не е достойна затеб.Намери тази която ще е.Както обичам да казвам - Един живот живеем няма време да се чака в утрешния ден ще станем на 70.
Aug 23 2012, 01:42Тя не те заслужава!!! тия коментари малко тийн проблем стайл ;Д
Aug 23 2012, 12:56