alish
Соу, днес срещнах Парушев на Билкова и си взех автограф. On one hand, изглежда убернадут, and on the other - това не променя факта, че пише толкова яко. :/
bekyarov
добавих още една божествена гледка, развалена от присъствието ми, в колекцията от снимки :Д
aftercollabz
айде, имам 5 покани за cubby, ако някой е навит да пробва нека пише.
https://www.cubby.com/
notexist
Няма такъв филм! Игрите на глада - УНИКАЛЕН!
notexist
я кажете някой качествен плеър :о
rups
Някой да има идея защо браузърите ми казват, че API key-a ми за Google Maps е невалиден? Освен request-ването какво друго трябва да се направи?
AppleFan
Новият iPad mini на външен вид ще изглежда като голям iPod touch
http://www.myapplebg.com/2012/08/ipad-mini-ipod-touch.html
AppleFan
Предварителните поръчки на iPhone 5 ще започнат на 12 септември!
http://www.myapplebg.com/2012/08/iphone-5-12.html
hah, chestno kazano ne sym go vijdala naskoro, dori i v spisaniq i tv i znam, che ne e pyrva mladost ili klasicheski krasiv, no pyk na men si mi haresva
Aug 19 2012, 23:55oprdeleno mi haresva poveche ot myje tip Krisko ili Kubrat Pulev.. prosto za tqh se setih v momenta, you get the idea
Aug 19 2012, 23:57уел,не. и на мен са ми далеч от вкуса тия индивиди, но, наистина, не мисля, че би харесала чарли ако го видиш в момента..
Aug 20 2012, 02:15lele, ti me izplashi napravo, tolkova li e zle
Aug 20 2012, 13:20хаха, е.. просто не е в графата "привлекателни".
Aug 21 2012, 18:31