Търсене на постове: #ще

Ally
alish
Соу, днес срещнах Парушев на Билкова и си взех автограф. On one hand, изглежда убернадут, and on the other - това не променя факта, че пише толкова яко. :/
Боян
specter
Какво мислите: Galaxy Nexus или HTC One S (с s3 процесор, най-вероятно) ? В следващите седмици ще захвърля blade-а вероятно и се колебая с какво да го заменя :)
bekyarov
добавих още една божествена гледка, развалена от присъствието ми, в колекцията от снимки :Д
Александър
aftercollabz
айде, имам 5 покани за cubby, ако някой е навит да пробва нека пише.
https://www.cubby.com/
Боян
specter
Най-сетне го разгледах и аз... Като се появят 'метро' приложения за по-популярните услуги и ако добавят gtalk и skype в messenger-а, ще е даже доста приятен :)
шУс!
notexist
Няма такъв филм! Игрите на глада - УНИКАЛЕН!
шУс!
notexist
я кажете някой качествен плеър :о
rups
Някой да има идея защо браузърите ми казват, че API key-a ми за Google Maps е невалиден? Освен request-ването какво друго трябва да се направи?
майка ти
disappointed
После защо ми било сексуално напоследък. or
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Драйвери за AMD видеокарти >
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=367183
Dimitar
iPad+Mini.jpg AppleFan
Новият iPad mini на външен вид ще изглежда като голям iPod touch
http://www.myapplebg.com/2012/08/ipad-mini-ipod-touch.html
шУс!
notexist
@viktorkoichew още ли татуираш на съни бийч? и ако да, какви пари да си приготвя?
Dimitar
iPhone+5.jpg AppleFan
Предварителните поръчки на iPhone 5 ще започнат на 12 септември!
http://www.myapplebg.com/2012/08/iphone-5-12.html
fransk Cognac
viktorkoichew
А да завиждаш братче.. само ще те отдалечи от това, за което така мръсно завиждаш и те е яд, че не притежаваш :) fool
шУс!
notexist
@_e7 хаха, а дано... ама ще трябва да инвестирам сума пари за тая работа :D
Страница: 353 354 355 356 357

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата