gg04
Добър софтуерен инженер ли щеше да бъде Махатма Ганди? Или най-странните въпроси, задавани на интервю за работа
http://www.karieri.bg/karieri/1884502_dobur_softueren_injener_li_shte...tma/
podmatrix
Някой някаква идея от какво може да се получава това на фотоапарата ми? Понеже не се вижда много тук ще дообясня, че прави снимките супер бледите и на черти
bgdn
Ще минавам към ОЧЗ... да видим сега дали прехвалените ще ги изядат прасетата?
Sinbg
Четвъртата къща за VIP Brother 4, който ще стартира през есента на 2012 г., вече се строи на 700 кв.м. и ще е с еко насоченост и дизайн. Тя ще е най-луксозният
http://sin.bg/vip-brother-4-super-luks-za-zvezdite
Bobdweller
След два часа въртене в леглото в напразни опити да заспя отново, осъзнах, че няма да го бъде и че ще си пусна Batman The Animated Series.
bekyarov
кефи ме как едно23 стана затворено общество
нямаш късмет, шубидубилюби...
Aug 21 2012, 10:43Да бе, видях, като се върна, ще го оправя, венивидицици.
Aug 21 2012, 10:53