kanibali
Хора срещнали се с НЛО и със същества от извънземен произход, разказват ужасяващи истории. Внимание не се препоръчва за хора по-емоционални!
http://ufoport.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%...-703
viktorkoichew
56лв бакшиш за 2 татуса.. добре ли е ;D <3
FromTheInside
50 лв за академична справка и 10 лв. за уверение, че ми остава само държавен изпит. Тия луди ли са?!
notexist
Вече ми липсва да ходя на работа. Почивката ми дойде в повече ;д Още ден и се връщам в ей този гьол да си цопна крачетатаа ;р
Bobdweller
Мили хорица с Android телефони, кой според вас е най-добрият музикален player?
Bobdweller
Също така има и нова кауза! Пак ще помагаме на кучетата от Богров! ^_^
http://bg.walk2help.com/cause/10/pomogni-na-priatel-v-beda
LoveCappuchino
имам имен ден бееее !! Днеска е Св. Маринаа ! :Д
Зомби кукли
Jul 18 2012, 14:29:* Ти нали щеше да ходиш някъде
Jul 18 2012, 14:30Аз се върнах от там
:*
Jul 18 2012, 14:32