krAsInkA
Направих си промишлено количество пуканки и ще гледам (за около 30 - ти път) "Целувката на дракона"
joronedelchev
"Ама защо не наказахте и други съдийки заради същото". Е това ли ще ви е аргументът да защитите тази корумпирана дама? 5 години да не си напише присъда...
joronedelchev
Хм, в този хотел се регистрираш за уай-фай с кода от резервацията и фамилното си име. Но - само по едно устройство едновременно.
Lily
Летни тиквени кюфтенца на фурна
http://goo.gl/iNaKc
kanibali
В Украйна е имало върколачка, жена която денем е била човек, а нощем е влизала във вълча кожа. Тази жена е била убита от нейният любовник-ловец
http://ufoport.com/%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%...%B0/
Ethernet
След като изпуснах сутрешното кафе, резултата ...
dandelion
Всички веднага да заминвате за Русе, за да видите какво ми е в Дубай на 46 градуса на сянка!
krAsInkA
То е ясно че и тази нощ няма да се спи от жега и сериозно обмислям от утре да се изнеса да спя на палатка в двора.
krAsInkA
Ще пукна от жега.. Има ли желаещи да съкратят агонията ми и да дойдат да ме убият?
disappointed
Реших, че отново ще се прибера смачкана от поредната безцелната разходка, но срещнах случайно две човечета, които ми подариха усмивка.
alex95
Тоз i7 пък го бях забравил че съществува.. 19:42:33 up 266 days, 8:26, 2 users, load average: 0.00, 0.00, 0.00
Дядо Коледа не съществува.
Jul 17 2012, 11:32След 10 дена, ще вали!
Jul 17 2012, 12:05The cake is a lie.
Jul 17 2012, 12:45