aviatrix
не трябваше да си изяждам чипса за отрицателно време вчера , сега пак ми се яде чипс !
rups
Awwww, Windows 8 is sooooooo cuuuute X)
mitternacht
Този странен момент, в който ще се разхилиш, разревеш или ще започнеш да бълваш... и ти не знаеш кое първо... (Гошо от Почивка- За Поли Генова)
http://men.hotnews.bg/video/play-871.html
Nona
Миналата неделя ми се струва толкова далечна... а и следващата неделя сякаш ще дойде след 20 години. :д
gg04
Going Postal - нито книгата прочетох до края, нито филма догледах.
mitternacht
Нощта е още млада, а разказът е към края, така че...
Sinbg
Заложи на дълга рокля или летен гащеризон от ефирна материя за летните нощи. Вдъхновението днес – Алисия. Модните идеи пък са от нас – екипът на Sin.bg.
http://sin.bg/moda-ot-alisia-dalga-roklia-i-gashterizon
kanibali
Това е историята за домашното таласъмче, което ме изгони от вкъщи. Реална мистична и страшна история, която е доказателство за съществуването на таласъми.
http://ufoport.com/%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8A%D0%...%B8/
mitternacht
Един пич продава стабилен компютър за 1500 кинта... Ако някой се интересува- има характеристики и снимка на кутията
http://auction.bg/item.php?id=983210
Sinbg
След като стана ясно, че Дженифър Лопес (JenniferLopez.com) ще дойде за концерт у нас на 18 ноември в Арена Армеец, екипът на Sin.bg разбрахме и какви ще бъдат
http://sin.bg/j-lo-idva-v-bulgaria-s-rokli-na-zuahir-murad
лелееее как живеете вие? Това е ужасно! Тука е 30 градуса и пак едва се търпи...
Jul 15 2012, 20:14незнам ... нещо софия се е бъгнала ... как може да е 38 градуса в 8 вечерта ?!?!?
Jul 15 2012, 20:15като няма море е така... :р Дано аз като дойда да са по-човешки температурите
Jul 15 2012, 20:21ехх , моренце ! и тази година май няма да го видя :/
Jul 15 2012, 20:27Ник, пробвай моята схема - влизаш в банята 1 хладък душ, излизаш само мяташ едни къси панталонк и тениска (нека се намокрят леко) и излизаш за макс 15 мин
Jul 15 2012, 21:11