Ако от #opera успеят да ми дадат една основателна причина window.close() да не работи в #opera12 освен ако прозореца не е отворен с js щеше да е перфектно!
До колкото помня от университета, по спецификация е така. ( понеже лекциите бяха извадки от нея, на места разкрасени с грешки ) Може и да се бъркам, де...
Мотивът за заключението бил, понеже в България нямало увеличение на смесените бракове. Елементарно, Уотсън, една жена като се ожени за чужденец го прави,
колко познати се изжениха, за да ги вземат някъде... та италия ли не беше, та испания ли, та англия ли.. и всичките кат' си дойдат в бг без мъжете и се чудят...
Абсолютно!Щях да ти го пратя задължително, но хубаво, че си го гледал. Трябва да се промени! Трябва да се гледат интересите, а да не се тъпче насила! Нямам думи
http://bnt.bg/bg/productions/about/54/atlas То го има още де
Jul 07 2012, 00:40
което е чудесно! Явно излъчват повторения, но... притежава страхотен чар 
Jul 07 2012, 00:56