Алооо, момчее, 5.56 на матурата по математика
@blacksnoopy има хубава сестра
@sickornot и ти ^^
хахаха като се има предвид, че сме близначки - ще приема комплимента направо и за мен :р
=)
хаххах като дойдеш звънни за по бира
детски хахахха
ахахаххаххахх са си записах номера ти
не знам, не разбирам трябва пак да го видя са се сетих да те питам нещо ама на лично
питах, но довечера ще видя кво си писала отивам на бира
болнични вече над месец не са ми ги превели, там много се бавят нещата
ясно, ама заплатата ми се дава на ръка.. :/
тогава не знам как седят нещата, не съм взимал пари на ръка от много време насам
meh.. ще ти пиша да ти кажа, тогаз
ок
hug;
:*
а как ме е яд че не го видях
И мен така, душа, но да ни е за урок да не пропускаме други възможности. Поне така си мисля като се опитвам да гледам позитивно на нещата. ;д
еми да... сега ще си го изслушам цялото обаче (:
Обикновено закъснявам с час за работа, а понякога забравям да отида. Мрънкат ми от осем месеца по тази причина, ама сега ще ти издам една хитрост:
когато някой дойде някой да ти се кара, пусни му Iggy Pop и припявай "ла-ла-ла-ла ла-ла-ла ла". Гарантирано спират да те закачат. Какво работиш?
Разработваме софтуер и хардуер. Правим камери за роботи в заводска среда ... и освен това правим някакъв смешен софтуер за Сульо и Пульо
@engise мислех, че си дезигнер.
Такъв съм, но тъй като не намерих работа като дизайнер под договор се насочих към нещо свързано с компютри.
доколкото разбирам closed beta-та има онлайн, а тази която е била публик е нямала
то май всичко е онлайн. логвам се в клиента на играта, цъкам, в градовете виждам други играчи, но не мога да комуникирам с тях
но извън градовете не ги виждам. иначе има общ чат, който добре, че не може се скрие, че е спамилка с въпроси
че може да се скрие исках да напиша
мхм ясно, значи ще почакам за пълната версия
аз преди хейтвах заради спорта
вече не хейтвам
Сега си просто тъп, така ли?
noup, просто не съм като малките деца да хейтвам всичко. cheers..
Комплексна личност ще да е
Пешо и Ник?
мхм
Ще взема да ги питам едно друго тогава ако имат време за мен
ако ти кажат, че са много заети - лъжат ;D
Да почерпиш
като почна някъде , ще
Браво !
И на работа. :/
they will!
ко каза ко
кви са тея bump-ове, аз ако знам к'во съм искал да кажа преди 5 месеца...
Стреснахте ме бе.
много кифленско :]
За сестра ми е
a, ok
Другите варианти бяха някакви розови истории и цветенца. Този е по-добре
Алооо, момчее, 5.56 на матурата по математика
May 16 2012, 21:58@blacksnoopy има хубава сестра
May 16 2012, 22:02@sickornot и ти ^^
May 16 2012, 22:04хахаха като се има предвид, че сме близначки - ще приема комплимента направо и за мен :р
May 16 2012, 22:07=)
May 16 2012, 23:33