notexist
Усещам как гнева расте в мен... И днес някой ще страда :/
_e7
Точно в 9 часа почва изпита ми с листовките, стискайте ми палци.
aviatrix
интересно ми е какво ще има в следващия сезон на Fringe :?
joronedelchev
Е, не, това просто не е истина.
joronedelchev
Някои журналисти така и не се научиха - когато пишат за някаква трагедия по света, да уточняват още в заглавието къде е и че не е в BG.
http://www.blitz.bg/news/article/139168
coolpuppy
Успешна операция в Пирогов и 2 ужасно депресиращи дни, прекарани там. Голямо благодаря на Човека, който беше и е все още до мен!
mudisoft
ше оставам бездомен (sun)
aviatrix
Някой ще ходили на Startup Weekend Sofia на 18-20-ти ?
_e7
18 точки, егати слепия дет съм
говори ми..
May 14 2012, 18:04някъв фетиш ли имаш
May 14 2012, 18:09