mitternacht
Чета кандидат-студентските бисери и на човек да му се прище да кандидатства, само и само да се изгаври като даде свобода на творчеството си... :Д
notexist
Пълнят ми стената с "Галена - Спри ме". Ми как да я спра, като не я пускам?!
tedo92
"Установено е и намерение за закупуване на захар, съдържаща тежки метали, от района на Чернобил/Украйна/." Хората изобщо не ги тровят, не.
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/05/10/1824759_sinut_na_grisha_gan..._za/
dandelion
Пих аулин. Ще съм доста приятно дрогирана за важната презентация този следобед
_e7
днеска само да оцелея през деня и ще легна да заспя като се стъмни
coolpuppy
И тук ще я сложа, на който му се слуша хубава музика да пуска. Лека нощ.
"...той казал на Серафим да влезе да не го духа вятъра, но Серафим казал да го духа."
May 11 2012, 16:25Нормандия е плодородна област. Там се отглеждат волове, които дават много мляко и яйца. Тревата е тлъста, затова млякото е много концентрирано…
May 11 2012, 16:27Любимото ми е "кравата има четири крака, които стигат чак до земята"
May 11 2012, 16:38