nemesys
fuck май ще се прецакам без билет за утре..
gogata2427
Много тъпо - войо.бг , че кой ше се регистрира,че и ше плаща..
pacopetkov
Как могат да ме освободят от работа, докато съм в изпитателен срок?
joronedelchev
Орлин Павлов е изненадващо добър в "Отплата", Стефан Щерев - също. Главният герой - not so much.
eagle
спецялно за митер-алабала-нещо-си - обратното на негри в нощ
mitternacht
"Забележителните жени не се въргалят по улиците, тях трябва да ги откраднеш от идиотите, които не ги заслужават."
yuliyan
Да мине днес... и ще имам някакво спокойствие десетина дни :/
http://www.css3generator.com/ това може да ти върши още повече работа
Apr 11 2012, 16:33И него ползвам, но само за box-shadow. border-radius е много удобно направен
Apr 11 2012, 17:19