mitternacht
Два и половина. Ще се спи.
bgdn
Превъртях AngryBirds Space за 3-4 часа... сега какво да клецам?
_e7
всяка вечер по една каритнка в 9гаг в продължение на седмица, до месец ще завладеем света
http://goo.gl/tqhDL
alien_firefox
Специален поздрав за всички фенове на поредицата, до RA3 разбира се, RA3 SUX. Спомням си как съм ставъл в 7 сутринта в събота с приятели.
Ще се тегли. Дано да е смешно.
Apr 10 2012, 10:11