Bobdweller
Big Hero 6 беше абсолютно НЕВЕРОЯТЕН! Супер впечатлен останах! 10/10! И песничката на Fall Out Boy е просто... day has been made! ^_^
http://www.imdb.com/title/tt2245084/
mitternacht
Нямам кола, не умея да шофирам. Но обичам да гледам Top Gear заради чистия кеф от добрата кинематография. (вече има два епизода от новия сезон)
aviatrix
май рамта ми фейлва.. фуцк
bgdn
Чеклист: ✔ студена бира ✔ топла супа ✔ волумето на макс
aviatrix
kjqguiwefHFEAhjk dfsakhj sdf knhj dsfnm dfsnm dvxnm,dvxnm sdfvhjksdafhjk;dsfahjk
tsonchev
Държава, в която се влиза по-лесно в университет, отколкото в детска градина, не я очаква нищо добро.
notexist
Ай челъндж ю. Колко струвате според Уики ;д
http://zoopid.com/wiki