dandelion
Скучно ми е... свърших си работата за 6 часа, какво ще правя сега останалите 4...
dandelion
Тока и водата на апартамента ми са се утроили откакто го давам под наем!!! Какво правите бе хора??? Изстуден басейн в хола ли?!
ReXTaN
Препоръчайте външен хард диск с 3, 4 или 5 TB място.
Е сега съм на друг проект, уж временно, вече 6 месеца в Амстердам. Но им казах, че края на Януари очаквам нещо ново или обратно в Дубай..ще видим но се подг.
Jan 29 2015, 13:03психически.. хубавото е, че трябва да ми дадат 3 месеца предизвестие, тоест чак от Май няма да имам заплата ако ме уволнят другата седмица
Jan 29 2015, 13:04СпокУ. Everything's gonna be fine.
Jan 29 2015, 13:05не може да направиш омлет без да счупиш няколко яйца...
Jan 29 2015, 13:39Ще споделям другата седмица от яйцата ли съм
Jan 29 2015, 13:50