mitternacht
Гледам клип как някакъв с тейзър си унищожи айфон 6цата. The fuck am I doing with my life...
dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
Ducky
Сутрин, 6:15, гарата в Стамболийски пълна с камери и репортери и не стига, че влака е претъпкан, ами и те се навряха, един оператор буквално ме премаза.
ptodorovbg
Децата: Учат се да ходят и говорят цели 2 години. След това цели 16 години им се повтаря да мълчат и седят.
_e7
Царят умира. Синът му какво става?
hurmaqny
Да се разправяш още от сутринта с тъпи индийци, които не могат нито да четат, нито да пишат, но все пак са решили да ти се карат.
_e7
Кои песни пускате, когато правите секс?
mitternacht
Кой е най-старият работещ във вас мобилен телефон? (Една нокия 6151 от 2006 година днес заслужено отиде в пенсия)
mitternacht
Еволюцията в технологиите е готино нещо. Първо бяха дискетите. После CDтата, които бяха огромни в сравнение с дискетите. После DVD. После дойде ред на флашките
aviatrix
- Нощна граблива птица със 6 букви? - Барман.
eMkyyy
2.9GB Карти (USA , Canada , Mexico ) в GPS-a и ми иска още 3.6GB за новия ъпдейт лол.Good job TomTom.
А гарлик в яхнията си искаш ли?
Jan 13 2015, 20:12