Ducky
Ей, стана 26-ти! Днес в 22:00 сестра ми каца в България. Кипя от щастие! ^_^
notexist
Мисля да си купувам зелени лещи ;д
joronedelchev
Новият "Биограф" ще е на пазара от утре. 26 страници за Мерилин Монро, плюс още много за много други хора и неща.
mitternacht
ALL GLORY to да орегон бляк трюфле!
blacksnoopy
Тоя Skype съвсем се бъгна. Днес и на двете PC-та държи огромно количество от CPU-то и прави цялата система практически неизползваема
notexist
Имам нужда от хубав, ама хубав масаж. Продължителен. Ех..
sickornot
отивам на коледно парти, въпреки че моите 2ма колеги от екипа няма да ходят и ще съм с някакви хора, които почти не познавам... :/
coolpuppy
Как да си изтрия профила?
mitternacht
Връщайте си дълговете... в емоционален аспект. Давайте! Особено, ако сте получили...
http://edno23.eu/view/post:21758
Dec 31 2013, 00:00http://edno23.eu/view/post:1372415
Dec 31 2013, 00:04http://edno23.eu/view/post:1163994
Dec 31 2013, 01:55 през mobihttp://edno23.eu/view/post:114719 O.o
Jan 10 2014, 20:43http://edno23.eu/view/post:350925 тъпо
Jan 18 2014, 23:50