Mm, yep, typical Simon Pegg movie
този пост е символ на мир и разбирателство в 123
@disappointed има нещо вярно!
тва е силата на супер-героите!
фък йеа
КучИ-нинджа!
haha нее, 37900 е моят пък хаха ей ся ще поиграя
1207600
А можеш ли да препоръчаш нещо?
Canon <3
какво ще снимаш
Каквото ми падне. Почти нищо не разбирам от фотография и рядко пипам настройки, затова търся нещо, което да снима добре на автоматичен режим.
Нещо такова? http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=B...p;id=20276
Аз помня тоя дето си направих преди 2 дена
А аз се радвам, че не ми се е налагало.
Абе ако си като мене да ти закъснява с по 6-7 дена и ти ще си правиш тестове Хем се пазя, хем човек никога не е сигурен
Аз съм на хапчета и пак правя, параноята си е страшно нещо
Аз с презервативи ама.. то да, параноята си е верно страшно нещо..
http://d3fsqtc6sy2z27.cloudfront.net/uploads/...e7be_large
И българите изчезват
За тва бай Тошо е искал да го погребат по корем ;д
За соца пък ще разкаже Георги Марков и жертвите от множество националности разстреляни от граничарите...
Йор*
Your*
Twas "you"
I know. I was correcting you.
уе ей
Оф, Божке... предполагам е опит за превод от английски- ...or it's too cheesy? Като се има предвид... хм... не мога да измисля точен превод
http://www.lolwall.co/lol/258610
Хахахахахахах, ШЪ УМРЪ
Mm, yep, typical Simon Pegg movie
Nov 11 2013, 10:52този пост е символ на мир и разбирателство в 123
Nov 11 2013, 11:25@disappointed има нещо вярно!
Nov 11 2013, 13:00тва е силата на супер-героите!
Nov 11 2013, 13:54фък йеа
Nov 11 2013, 14:52