belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
spaceman90
Дайте линк,моля,към някой читав активатор за уин 7ца,че тея замундските нещо не можах да ги подкарам.
notexist
От кога в Имото няма скайп?
SaTaSi
Едва сряда а нямам и минута спокойствие. Работа, на повикване от работа, курсове. Може би до тук имам общо 6 часа съм за седмицата, да видим как ще е до края ..
Ducky
Гривната, която си направи току-що. (:
tsonchev
качих едно видео в youtube, но дава да се гледа само на 380p. защо ?
dandelion
Почивен ден за пръв път от 2 месеца и го изкарвам lame - на басейна вкъщи, работеща на телефона си (who invented teamviewer...)
Ще я опозная тия дни
Dec 10 2013, 19:19тва оная малката ли излъга?
Dec 10 2013, 19:34Не :-)
Dec 10 2013, 20:56и по добре, тя оная беше тъпа
Dec 10 2013, 21:00Тихо.
Dec 11 2013, 00:16