bekyarov
някой може ли да ми препоръча добър телефон до 500-550лв, засега съм се спрял на Nexus S заради възможността за ъпдейт към по скорошни версии на Андроид
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
blacksnoopy
- Какво чакат 17 блондинки пред киното? - Още една, защото пише " над 18"
mitternacht
Girl gamer на Старкрафт 2
blacksnoopy
https://twitter.com/Lord_Voldemort7/status/263384403068211200
mudisoft
мн приятно се работи с температура (sun)
Нали се разбрахме да се редуваме
Nov 04 2012, 23:2977?
Nov 04 2012, 23:30аре от мен да мине. уинамп
Nov 04 2012, 23:33изчерпах се
Nov 04 2012, 23:34много бързо бе, атлет
Nov 04 2012, 23:34