blacksnoopy
Лека нощ, утре ме чакат 2 часа и 23 минути 007 екшъни
blacksnoopy
Утре съм на медийна прожекция на "007 Координати: Скайфол"
_e7
дайде оригинални идеи за костюм за хелуин
joronedelchev
Хубав репортаж на ТВ7 за талантливи момчета от детските школи на ЦСКА и Левски.
belushka20
И в крайна сметка никой няма да дойде на проклетата среща май а?! Хипер несериозни сте!
blacksnoopy
Уол, от 417кг е отслабнал до 245 so far