_e7
E7 HQ hopes you stay dry and safe.
notexist
Понякога, когато няма какво да правя.. просто си седя и си хубавея ! :Д :Д
_e7
Може би най-великия уолпейпър, дет съм имал.
coolpuppy
Някой има ли идея, дали мога да прекратя трудовият си договор без предизвестие и последици, ако съм го подписала преди 5 дни?
mudisoft
каете некви яки български влогъри в ютуб (:
Manuel
Някой да притежава Dell Vostro да сподели впечатления ?
mudisoft
някой знае ли каква е разликата в автофокуса на апарат без огледало и с прозрачно такова?
mudisoft
днес си играх с Windows 8 на 27-инчов тъч РС и няма какво друго да кажа, освен - Много е добро!
Manuel
Абе майна, чета цял ден за лаптопи и все още не мога да разбера. Грее ли тоя Asus N56 толкова много или не грее :/