coolpuppy
Чух днес една много любима песен по the voice, която цяло лято я пускаха по морето, но не ѝ знам името! Искам помощ!
blacksnoopy
Гошо от По4ивка Боико Борисов
Bobdweller
Ебати студа, wtf?! А утре го дават да е 27 градуса - srsly, DAFAQ?
bgdn
Каква нощ само - iOS6, OSX 10.8.2 и iTunes 10.7; Навярно световния интернет е бил счупен от претоварване...
mitternacht
AXAXAXA Iphone 5- 16 gb, без договор- 1,749.90 лева в jeff :Д eee, не...