notexist
Препоръчайте ми телефон с андроид на не много висока цена. Искам да му е биваща камерата.
pacopetkov
Парите идват и заминават и заминават... и заминават!!!
coolpuppy
Ако трябва да станете в 6 сутринта, в колко ще си легнете? Аз съм пред дилема.
blacksnoopy
Някой беше постнал нейна снимка,но не се сещам кой, така че ето още снимка:
aviatrix
Събирам данни , моля всички коит имат желание и андроид устройство да отворят сайта (виж линк) и да пейстнат урл-то което им се отваря , благодаря предварително
https://aboutmybrowser.com
_e7
коя е онази буква, която прилича на E обаче няма трета най-долна черта?
Гледам Desire C в get.bg е 325лв. Xperia е 382лв и е много по-добра http://get.bg/product_info.php?cPath=1365_74&...s_id=90056
Oct 03 2012, 16:52И няма нищо общо със старата ми Експериа Х8? Няма да ме тормози по същия начин?
Oct 03 2012, 16:59Ехее, мани я X8, тя е антична
Oct 03 2012, 17:15За сравнение X8 има процесор със скорост 600Mhz, а Xperia U 2x1000 Mhz. Би трябвало да лети
Oct 03 2012, 17:19звучи ми добре!
Oct 03 2012, 17:23