Има ли начин да помогнете да разпространим тази кампания, с цел да събера някой друг лев? Става въпрос за проекта pi|engine http://igg.me/p/169995?a=857997
Дължината е добре според мен, но качеството на аудиото и видеото.. има евтини микрофони тип брошка Hama примерно. Поне на скрийнкаста качеството да бе по-добре
Ако цялата калкулация е точна то чарковете на #iphone5 струват $167.5, а мизерниците го пускат на $200 с 2 години договор... Дейба ваш'та сляпа мама деба...
е нормално... главно os-то се прави само за този хардуер... не е кат' да има 25 видя процесори, там си има 1, който е определен от година и всичко се напасва...
Те пуснаха ли я вече?
Sep 18 2012, 13:1627 Септември май пишеше във видеото
Sep 18 2012, 13:27Not bad.
Sep 18 2012, 16:15