Съставки на мохито за 8 лева в претъпкания бар Corner на Съни бийч: спрайт, 3 резенa лайм, 3 стръка джоджен и захар, но малко, защото е скъпа. #kletamajkabg
В това Steam освен дота какво друго мога да играя, че батълнет само карти мога да цъкам и ми писва след второ убийство. ;д @Gothika47 нещо да споделиш? ;д
свети влас - вино 330 мл - 27 лв .
Aug 03 2014, 12:53Боровец - 20 лева за 1л сок картонена кутия (Cappy, Florina...)
Aug 03 2014, 12:58Дубай 18лв за хайнекен 330мл по-евтино излиза от виното значи, да не се жалвам
Aug 04 2014, 16:11Абе в случая говорим не за цената а за липсата на най-важната съставка
Aug 05 2014, 21:02