notexist
Карат ме да играя Дота, пък аз се дърпам. Трябва ли ми джойстик за туй нещо?
mitternacht
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
veidar45
Абе преди едно23 не беше ли на edno23.com, а не eu?
sickornot
Аз spoiled kid ли съм? ;/
dilana
DMS BRASIL на номер 1:7 777
belushka20
Сънувах го.. каза че е тук само да ме види лично и да каже, че ме обича и докато плачех ми се усмихна и каза "Защо плачеш, нали съм тук?".. Толкова ми липсва..
sickornot
Още 1 седмица до ваканцията... :/
pacopetkov
Велик Григор на полуфинал на Уимбълдън!
aviatrix
i'm starting to smell the color 7 !
@belushka20 това е доста кофти пожелание, спирит сайънс не учеше ли на обратното
Jul 20 2014, 01:23Нищо не чувам за Т-90 , очаквах за 19 коментара, поне веднъж да споменете истинският танк
Jul 20 2014, 03:07Тебе те признавам
Jul 20 2014, 14:04@_e7 тихо сеа
Знаеш че се шегувам 
Jul 20 2014, 15:34пръцла
Jul 20 2014, 17:25