cvetomird
Прииска ми се вече втори път да се откажа от гледането на втория сезон на Hannibal след 10ти епизод. Един път вече го сторих след 7-ми.
alish
Нещо подобно ще се случи с пианото ми, ако някой скоро не дойде да го поиска и да го вземе оттук!
notexist
Намерих си нова любима игра, ама много бързо ми свършва енергията и тъпите динозаври ме изяждат ;д
notexist
Баница ще пека. За сефте баница ще правя. И вие сте виновни.
_e7
Как изглежда перфектното момиче на външен вид? (въпросът важи и за момичетата)
mitternacht
Това струва 48 милиона долара :/
hurmaqny
Какво е последното нещо, което си купихте импулсивно?
mitternacht
Spiderman хахаха +18 NSFW https://31.media.tumblr.com/b7f28209c1d40d454060552c88501c7f/tumblr_n93fuwWsYc1rwrsgro1_400.gif
mitternacht
Де'а, интересна работа в София... ама за 700 лева заплата. :/ И не съм от София. :/
bgdn
Meanwhile in Bulgaria... Миските пропяха!
mitternacht
На когото са му интересни танковете- да пише в ю-туб Tank Biathlon и да гледа клипове от Танковия биатлон 2013- Русия, Казакстан, Беларус (май само те) с Т72ки