viktorkoichew
Прости греховете ми, Боже. Греховете на младостта ми, греховете на възрастта ми. Греховете на душата ми. Греховете на ума ми. Доброволно допуснатите ми грехове.
notexist
Сони или Филипс са по добри за слушалки?
notexist
Мисля да си купувам зелени лещи ;д
notexist
Следват два поредни 13 часови работни дни. Честита Коледа.
belushka20
А как ми липсва, горещия огън в камината да облизва със светлината си телата ни.. и дъха ни да отзвънтява във стените на стаята.. Само в този миг - света е наш!
dandelion
Имате ли най-добър приятел/приятелка? И от колко време ако да
#04:27am
Dec 31 2013, 04:27лека. #04.35am
Dec 31 2013, 04:35станах не от раз, а от два, но все пак станах. #07.09am здрастей
Dec 31 2013, 07:09тежко ставане #12:28pm
Dec 31 2013, 12:28Добро утро ;Д
Dec 31 2013, 13:53