mitternacht
ALL GLORY to да орегон бляк трюфле!
_e7
ако можех да се върна във времето и ако нямах право да подскажа числата от тотото, щях да си кажа, че на 27.01.2009 да започна да добивам bitcoins
sickornot
отивам на коледно парти, въпреки че моите 2ма колеги от екипа няма да ходят и ще съм с някакви хора, които почти не познавам... :/
mitternacht
Връщайте си дълговете... в емоционален аспект. Давайте! Особено, ако сте получили...
belushka20
Въпрос на деня : Коледа е вече наблизо. Напазарувахте ли? И какво?
spaceman90
Дайте линк,моля,към някой читав активатор за уин 7ца,че тея замундските нещо не можах да ги подкарам.