аз ако трябва да се събудя за филм 2 часа по-рано, филмът трябва да може да изхрани африка, да приватизира световния мир, да лекува рак и да ми прави свирки
Значи аз FIFA 14 играя на PC откакто е излезнала. И се играе и изглежда по-добре от xbox 360. Въпроса е, че FIFA 14 за xbox1 и ps4 е много по-различна.
Човек аз не съм заклет пушач, но когато съм супер изнервен, дъпрам по една и сега с тва недоспиване... С тая кутия изкарвам половин месец, че и малко отгоре.