No, you're dying.
no, just pregnant or with cancer
http://goo.gl/ubMQ7D износваш деца на извънземни
в най-добрия смисъл
КучИ-нинджа!
haha нее, 37900 е моят пък хаха ей ся ще поиграя
1207600
А можеш ли да препоръчаш нещо?
Canon <3
какво ще снимаш
Каквото ми падне. Почти нищо не разбирам от фотография и рядко пипам настройки, затова търся нещо, което да снима добре на автоматичен режим.
Нещо такова? http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=B...p;id=20276
от 23 май 2009 е снимката. Справка: http://edno23.eu/view/post:245479
lol clixpy, това чудо изглеждаше много готино, ама какво стана с него в последствие така и не разбрах
И рекъмендейшън писах за него даже, наистина беше готино. Pricing-a беше kinda weird though.
И ме няма на принтскрийна
въх и тогаз мноу спам имало Иначе да, изглежда доста по-готинко Даже мисля че и аз успях да го уловя за кратичко тоя дизайн, наистина беше найс.
Окей, няма проблеми! http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/0...20450c.jpg
йес бе ;д
women included y/n
http://www.lolbrary.com/lolpics/927/its-the-b...s-5927.jpg
Mhm
http://www.pidjin.net/2013/03/07/in-vader/
tmi
@_е7 are u god?
Хюна май се чете, ама все тая. Тия корейци си ебаха мамата.
btw хюната има кавър на гангнам стайл
Не се и учудвам, след като PSY участваше в клипа й по-горе.
хаха, скандално I like it!
http://www.youtube.com/watch?v=7EZTUYwjWBs
Аз помня тоя дето си направих преди 2 дена
А аз се радвам, че не ми се е налагало.
Абе ако си като мене да ти закъснява с по 6-7 дена и ти ще си правиш тестове Хем се пазя, хем човек никога не е сигурен
Аз съм на хапчета и пак правя, параноята си е страшно нещо
Аз с презервативи ама.. то да, параноята си е верно страшно нещо..
Вазовска, заради Monsters Inc.
лел
беше епично
трябваше да качиш пак на тоя сайт за клипове
http://d3fsqtc6sy2z27.cloudfront.net/uploads/...e7be_large
No, you're dying.
Nov 08 2013, 16:26 през mobino, just pregnant or with cancer
Nov 08 2013, 17:18http://goo.gl/ubMQ7D износваш деца на извънземни
Nov 08 2013, 22:38в най-добрия смисъл
Nov 08 2013, 22:39