eddy
кой ги е измислил тези упражнения в 7:3о, едва мърдам, искам сън, дълбок и спокоен... или дъртея, или съм се изнежила и разглезила
Ducky
На 25, 26 и 27 октомври в Пловдив ще има прожекции на анимации за деца и възрастни по случай деня на анимацията. (:
https://www.facebook.com/gergana.fileva.10/posts/470618809714498
eMkyyy
Успях да го съживя след 7 години стоене в гараж и се размина само с повреден хард диск.
Ducky
Трябваше да получавам стипендия. Днес класната съобщава, че трябва успех над 5.70, а не над 5.50, както е било до миналата година. А пък аз завърших с 5.69.
tsonchev
Теодора Цончева X Factor 27.09.2013 - На инат
lol
Oct 23 2013, 23:08не отивай в 7:30 и ги отработвай някой друг ден
Oct 23 2013, 23:09ще си усложня още повече живота с тези отработвания
така ще си я караме, 7 и 30 дроб 
Oct 24 2013, 15:43