Първи учебен ден: напихме се в 7:30 сутринта-изтрезняхме. Пушихме наргиле-мина ни. Раздавахме безплатни прегръдки и накрая цъкахме хек. Че кое му беше злето?
Оказа се, че ще "празнувам" новата учебна година днес и утре. Не знам дали ще е точно празненство или опит да забравя, че на 17-ти започвам отново даскало.
Кофтито при мен е ранното ставане, за да си хващам влака или липсата на време когато съм втора смяна и ставам адски непродуктивна не обичам да съм непродуктивна
169
Sep 27 2013, 12:02