Да не е повече от 17.3 инча?
http://laptop.bg/bags-dicota-dicota_bacpac_move_18_4
17.3 или и 4 е, ама едвааааам се набутва в 18 инчова раница, която ше се пръсне е така... Everki Titan му е майката
Gamer Grandpa https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151...mp;theater
Irrelevant, but awesome.
nope thats posing She doesnt know bullshit bout gaming
Аз имах приятелка геймър и осъзнах, че не е толкова яко.
ее, да, ама.. коледа, подаръци, дрън-дрън.. ии реших да мина тънко само с около 6-7 чичко тревичкоци :Д
ще ги подаряваш или ?
мдамм.. ;д ще ги подарявам хД колко отчаяно ще изглежда? :Д
изглежда секси
оо, да определено, това ще е новата мода в леглото не корсети или бюстиета, а пътека от чичко-треичковци :Д:Д:Д
женчо, защо ми изтри предишните коментари?? http://edno23.com/i/attachments/1/1355854662794947_large.gif meh.
@galaxy щото си тъпа... Не обичам да ми цапат фийда с тъпни... Това не е фейсбук
да беше измислил нещо по-оригинално, ревльо :3 http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6puqwwWhw1...o1_500.gif
@engise относно лазанята ми, да разучиш къде е най-вкусна, като дойда да ме водиш там ;р
@notexist задължително ;p
Май и тази година няма да го дочакаме.
е много ясно, на 22ри стягам парти ;д
Apocalypse After-Party.
My party is not after! My party is The Grande Parte :Д
Оу, извинете.
HP - след шестият месец - 10 минути. Няколко месеца по-късно - 0 минути
След две години- трябва да си носиш преносим реактор за го захранваш
От четири години го ползвам само на контакт Ама аз съм си виновен, на тоя 6 месец още беше в гаранция и можех да я сменя, ама се ме мързеше
hp-то ми на година държеше 2 часа, пък ейсъра след година и половина - час и 20минути
ама дисплея на ейсъра е 17"
+1
http://bit.ly/U7ygYG
Exactly.
Same here http://vbox7.com/play:9487f3f6
FAIL! трябва да го пратим на българския RWJ, помня че имаше някакъв такъв тип
@bekyarov То дори има няколко такива
Боклук абсолютен.
Мда тука в Стара Загора доста се разду тази история, жалко за него.
винаги е бил боклук, ама тва е рекорд, който трудно ше успее да надвиши
http://novanews.bg/news/view/2012/12/18/41239...gn=novahot
http://www.smokeplus.bg/538-frost-tiny-bubble-perc.html
Това е моя
Преди 7-8 месеца ти къде беше, че не видя
не го ползвам тоя сайт, ама мнол добре, качаци опъваш ли
Ем то и по стрийма ми се виждаше. Не мога да свивам
Аз тия дни мисля да го сложа на лаптопа, пък ще видим.
За лаптоп може по-да става. Аз го сложих на един комп и хич не ми стои приятно. Няма да рискувам да преинсталирам моя комп за сега.
Да не е повече от 17.3 инча?
Dec 21 2012, 18:15http://laptop.bg/bags-dicota-dicota_bacpac_move_18_4
Dec 21 2012, 18:1617.3 или и 4 е, ама едвааааам се набутва в 18 инчова раница, която ше се пръсне е така... Everki Titan му е майката
Dec 21 2012, 19:26