joronedelchev
Lumia 920 няма да се появи официално тук преди март - явно Nokia не смогва да произвежда достатъчно. Затова - здравей Note 2, а WP8 засега го слагам на трупчета
Ducky
Два пръста сняг заваля и вече влаковете с по 70 минутни закъснения -.-
blacksnoopy
Някой цъка ли Asphault 7? Да си ги мерим
lyubaca
, поздравява всичките си ФБ приятели с песента Unknown Artist – Track 17
aviatrix
2.5kg fat vs 2.5kg mussle !
coolpuppy
Сигурно сте я виждали, ама карай..
aviatrix
Ще си взема риба на каишка!
Return Policy-то ти и не може да го върнеш
Повечето екстри не са много нужни. На мен ми харесва основно по-големия дисплей, а най-най-вече SIRI 
Dec 11 2012, 19:02И аз преди време се кефех на Siri и подобни лични асистенти, ама не са кой знае какво. Якото на 5цата е процесора, но Apple ме издразниха, че сложиха А5
Dec 11 2012, 19:12вместо А6 чип като на новия iPhone... Затова смятам да изчакам още няколко години.
Плюс това, повечето неща ще си вървят и на 4G дотогава. 
Dec 11 2012, 19:13Мда, и това го има
Jailbreak-нал ли си го?
Dec 11 2012, 19:16Мне, до преди време го обмислях този вариант, но мисля, че на stock firmware си ми върши чудесна работа и за момента може би няма да се занимавам.
Dec 11 2012, 19:18