хубави работи.
роботи?
http://edno23.com/view/post:1411217
оу.. сори абаут дат @mKrotiFy Не съм го скивала тоя пост
how did u do that?
интересно ми е какво ще каже емил чолаков по този въпрос
Времето ще е доста горещо за това хвърляйте дебелите дрехи в гардероба и излезте навън да се насладите на края на света!
Планината остава без настроение.
никъв край на света уееее, има зверското парти на 21 който е в Пловдив да заповяда
https://www.facebook.com/events/124057393576/ - аз ще ходя на това парти.
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3...9688_n.jpg
http://10fastfingers.com/speedtests/generate_...3131_62623
брао ве, машина
4-5 пъти пробвах http://10fastfingers.com/speedtests/generate_...5362_54874
.. и пак не успя да ме минеш :Д
друго си е да си high end game developer
http://edno23.com/i/attachments/1/1355078428966926_large.jpg
Само не го разпространявайте. Скрит е http://www.youtube.com/watch?v=3ReIeWP0gfw
@blacksnoopy +10 internetz
Не знам ;д
Бляк, цял ден гледам разни шоколади в него, много е гаден
А аз това http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss/277-509...20A%20Watt
Супер думи Stromverbrauchszähler, Energiekostenmessgerät
Ох, намерих това, която търся в Бългалия. Goodbye Amazon.de!
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/27632516.jpg не се сдържах
ахахаха
@bekyarov +5 internetz
10 more internetz to unlock the achievment "Internet Comedian"
вдигане на чашка :Д
рисуване, много ходене пеш (дори в тоя студ) , изкачване на стълби и .. спане
Тренирам събуждане в 7:30.
http://goo.gl/ifp3k
ама как пеенето, свиренето, езиците, ястията и прочие са спорт, че да се тренират?
кекеке естествена хармоника
горката котка
много е кют.
не е кют да правиш свирки на котката си
o.O @_e7 O.o Thank you for implanting bad thoughts in my mind ...
мда, щото ще остана за малко повече от предвиденото. ти кога искаш?
в неделя
таа ли, ма?
тая, да гледаме ал
амме
http://bit.ly/UVK1RN mda, 18:53 e veche
да, знаем.. въпроса е, че пак лъжеш. твърдението ти е вярно само за една минута
ВъпросЪТ! @notexist, внимавай с пълния и краткия член :Д (хаха)!
упс.
there are nice people in the world too. If you are one of them - the faith in humanity is the faith in you.... ooookkkk
http://images5.fanpop.com/image/photos/298000...00-276.jpg
watdafak
трябва да тръгна в училище сега, имаме класна след 17 минути, обаче гледам разни клипове.. трябва ми психиатър
WUT DA FAQ???
хубави работи.
Dec 16 2012, 20:02роботи?
Dec 16 2012, 20:05http://edno23.com/view/post:1411217
Dec 16 2012, 20:13оу.. сори абаут дат @mKrotiFy
Не съм го скивала тоя пост
Dec 16 2012, 20:14how did u do that?
Dec 16 2012, 20:20