Domsdey
Хора, ако слушам радио през winamp, ще ми scrobble-ва ли песните в ласта? Радиото поддържа функцията да изписва името.
yuliyan
Какво и е сензационното на тази logitech waterproof клавиатура? Моята A4tech за някакви смешни пари я имам от няколко години и сия мия редовно, никаква сензация
coolpuppy
За 3 месеца откакто съм в Слънчев, днес ще направя вторият си плаж.. Удоволствие!
mitternacht
Хубав и интригуващ разговор с момиче за пръв път от доста време.... с втората ми братовчедка. Която е 8ми клас.
engise
Правим приложение за iPad и правим дизайните с размерите на iPad ретина и май се оказва, че пада на който тестваме няма ретина или не е тази резолюция
mudisoft
рисувано с най-прости химикалки. WAT?
http://fav.me/d5531ab
Следващите седмици излизат и Sony A99, Panasonic GH3. Ще е труден избор тази есен http://www.sonyalpharumors.com/sr5-full-a99-specs/
Aug 30 2012, 13:24никоня. иначе ще е труден за тези, които си го търсят
Aug 30 2012, 13:25По принцип и мен ме влече Никоня + 50мм, 85мм и варио, но се притеснявам, че другите ще изпъкнат с коз
Aug 30 2012, 13:29А иначе Никоня ще е най-евтин, което е нормално, тъй като е по-нисък клас, останалите са флагмани
Aug 30 2012, 13:30аз пък харесвам тези http://goo.gl/NvLI4 http://goo.gl/3Fj0k
Aug 30 2012, 14:26