aviatrix
и днешния ден си замина пропилян.
Chocolate
фейсбук: 78 известия. очаквания: ОМГ СТАНАЛА СЪМ ИЗВЕСТНА!1!! реалност: братчедката от бургас ме добавила и отникъде решила да ми хареса всички снимки. da hell.
blacksnoopy
18:00 на арианата ако има желаещи
Chocolate
сериозно не схващам защо народа в интернет (тъмбълър, по-скоро) мразят nickelback o.O
Chocolate
[7.9.2012 г. 12:07:48] chockybitch.: блогър без тъмбълър е като нормален човек без шизофрения, i kn
Chocolate
голяма част от родата от бургас се е събрала тук и за мой късмет у нас се пада да спи точно кресливото тригодишно с техните. funfunfun.
joronedelchev
Добре ли изглежда или какво?
coolpuppy
А пък котките са създали хората, за да има кой да се грижи за тях! :3
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/...tlegen.jpg
Sep 12 2012, 02:43Шах и мат!

Sep 12 2012, 02:47http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/...836814.jpg
Sep 12 2012, 02:55

Мат и шах!
Sep 12 2012, 02:55с пешката !
Sep 12 2012, 10:53