The service is unavailable.
+1
оправи се при мен
@n3mo стига е, човек... днес само се смея с теб, първо с аналните топчета на Савков, сега с това
Не спим А аз и се заблуждавам, че работя
Ако легнеш да спиш и ако се събудиш след 3 часа ще си с 83% по-продуктивен.
Там е работата, че няма да се събудя след 3 часа
Независимо кога ще се събудиш, по-добре е да спиш.
По прицип да, обаче до няколко часа трябва да покажа резултати
Чел ли си на Дарин офертата за съквартирантите? Ако не - седни я прочети и напиши нещо по-така.
http://forum.nbu.bg/index.php?showtopic=8177&...p;p=185550
аз иска
и това даже не e сапунката с най-много епизоди ;]
Shiiiit son...
мерсии след малко ще го изслушам
http://www.youtube.com/watch?v=fiQbsEpuJPA
Бива го в презентациите много, макар че специално това не ме впечатли особено. Най-вероятно, защото никога не съм ползвал Mac OS to begin with.
ооо... това е голям цирк представи си Гейтс да излезе и да погребе XP и да каже "имаме нов Виндовз - 8"
Това би било странно.
през следващите месеци ще е страшно :X
Пропуснах и още един евент на Епъл от Октомври по някое време...
С фото и видео продуктите е същото.
Супер интересно ще е.
мхм, иначе питай Владо сигурно ще извади от някъде някой прашасал вектор :Д
векторно май го няма и голега да не пишеш приложение оф сортс
Very nice.
@aviatrix :>
Айде ... ето ви логото
damn straight
всичките програмисти и хорица да отиват там xD
ползвма го вече от доста време
ние сме от скоро
dat rage o.O
сигурно не знаеш чувството да пробваш да минеш някое ниво за 5484429 път и почти да успееш, обаче нещо да се прецака
Знам, знам
lololololol
... ама е криза, трябват пари, няма идеи - правят римейкове! ;д
все още чакайте
http://tuperting.tumblr.com/post/28483782203/...nreyes-can ^^
също така актьорите колкото плочки имат, толкова и добри актьори са xD
@n3mo, гледала съм го ^^
да бе само с тва ме разсмива некво. иначе яки спекс горе-долу....
За $3000 какви други варианти има? Само DSLR-и с 1080p като 5D Mark III и D800
http://www.eoshd.com/content/8841/5d-mark-iii...ema-camera
да прав си, за такава цена си е конкурент
The service is unavailable.
Sep 05 2012, 17:13+1
Sep 05 2012, 17:19оправи се при мен
Sep 05 2012, 17:20@n3mo стига е, човек... днес само се смея с теб, първо с аналните топчета на Савков, сега с това
Sep 05 2012, 21:22