mitternacht
Абе чудя се аз що "Столично" тъмно удря като кон, пък то било няква подсилена бира. Въх...
_e7
the maze runner - 8/10 - препоръчвам ви го
mitternacht
Нямам кола, не умея да шофирам. Но обичам да гледам Top Gear заради чистия кеф от добрата кинематография. (вече има два епизода от новия сезон)
aviatrix
май рамта ми фейлва.. фуцк
bgdn
Чеклист: ✔ студена бира ✔ топла супа ✔ волумето на макс
bgdn
Имате ли Instagram? За един приятел питам...
aviatrix
kjqguiwefHFEAhjk dfsakhj sdf knhj dsfnm dfsnm dvxnm,dvxnm sdfvhjksdafhjk;dsfahjk
aviatrix
Top 10 linkbaits, what happens next will blow your mind!
tsonchev
Държава, в която се влиза по-лесно в университет, отколкото в детска градина, не я очаква нищо добро.
coolpuppy
Станах в 8, за да ходя на тренировка. Не е за вярване, ама е факт. Чувствам се пре-крас-но!
В моментът съм на Birdman, след това може би
Feb 08 2015, 22:15Birdman ми беше страшно скучен
Feb 08 2015, 22:21@blacksnoopy Как е birdman хареса ли ти? @notexist то си е до вкус
Feb 08 2015, 22:35