Търсене на постове: #8

-=*****=-
mitternacht
Като се замисля, Брад Пит има много смешно име. Звучи като Келеш Дупков.
Еми Окснитси
dandelion
Равносметка за първите две седмици: Имах криза на язвата, паднах по стълбите, забих си дълбоко под нокета нещото което отваря сим-слота на айфоун + грип... хмм
Георги Цветанов
t0m3kk
Мисля да почна да уча някакъв php фреймуърк ама нещо не мога да се избера... идеи някакви?
Грозното Патенце
Ducky
От 1 месец насам имам да правя късометражна анимация. Първо ме предаде Flash, после Synfig, сега и Corel rave (последната ми опция). Ами...
Грозното Патенце
Ducky
Сутрин, 6:15, гарата в Стамболийски пълна с камери и репортери и не стига, че влака е претъпкан, ами и те се навряха, един оператор буквално ме премаза.
its not Eddie
_e7
Царят умира. Синът му какво става?
Snoopy
Run10-01-15_after.jpg blacksnoopy
Първата ми ученичка ^^
-=*****=-
JRJG0bs.jpg mitternacht
Сомалия, 2006. That StG... Както пишат под снимката- Тази си няма и идея, колко струва. :)
its not Eddie
_e7
Кои песни пускате, когато правите секс?
Snoopy
Screenshot_2015-01-03-15-13-44.png blacksnoopy
Вече 8ми левъл лузър в Ingress
Еми Окснитси
dandelion
Кои сериали следите? Да кажем макс 7 избройте :)
-=*****=-
mitternacht
Еволюцията в технологиите е готино нещо. Първо бяха дискетите. После CDтата, които бяха огромни в сравнение с дискетите. После DVD. После дойде ред на флашките
Боби
rainy-mood.jpg
Bobdweller
RainyMood + Smooth Jazz не ми помагат да заспя особено, но определено правят лежането в леглото по-приятно.
http://www.rainymood.com/
Snoopy
blacksnoopy
Малко ми е тежка музиката, но им се кефя колко са упорити
шУс!
notexist
Някой да ми припомни до къде бях стигнала със 100те
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата