notexist
Ай челъндж ю. Колко струвате според Уики ;д
http://zoopid.com/wiki
dandelion
Лаптопа ми ще направи обиколка на света преди мен май! Какъв supply chain само!
notexist
Windows 8 е много смотан ;д ще ми трябва мнооого време да му свикна. Дано не го изтрия преди да се случи ;д
tsonchev
Сглобих на бързо, едно мотивиращо видео от няколко други, и доста се мотивирах да карам този уикенд, въпреки че го дават проливен дъжд.
dilana
The Oatmeal събраха $1 000 000 за 7 часа в кикстартер :O
engise
I challenge you to post the number "0" as a comment to this post.
При мен е обратното - шефовете и колегите са супер, но работата е ужасна. В същото време е добре платена и сигурна, така че... просто търпя.
Jan 30 2015, 12:08Не само, че бих се махнала, ами и вече се махнах. Стоях повече заради колегите и партитата, в крайна сметка. Но само за 8 месеца! :d Стига ми.
Jan 30 2015, 12:21за каква сигурност говорим със assholes?
Jan 30 2015, 14:29Последния път като имах проблем с шефа си, напуснах седмица след като подписах договора и ден след като получих. Без предизвестие, което уж беше нужно.
Jan 30 2015, 20:37Просто бих ги игнорирал.
Jan 31 2015, 02:01