notexist
Хубаво е, че поне някой оценя българския фолклор.
eMkyyy
Много ми харесва как чисто и просто са обяснили с какво е по-добра технологията на 802.11ac...
eMkyyy
Коледа за мен продължава.Днеска си плейснах ордър за TP-Link Archer C8 с 3 дей шипинг .Дано до събота да дойде.
_e7
до новата година остават 65лв
disappointed
What type of mother fucker are you? (???)
tsonchev
тези пичове правят сравнително добри клипове, с камера като моята. Мотивират ме и аз да започна малко по сериозно да се занимавам
dilana
Бахти... 8 дена оставаха и щях да направя цяла година без 1 ден да съм болен...
на мен ми подариха портабъл батерия, която е 22400mah ... което трябва да е достатъчно за 7-8 зареждания на смартфон ( от 0 до 100%)
Jan 03 2015, 00:16Аз имам 1-2 portable батерии с малък капацитет, но самото зарядно ми е интересно. Колко пъти ще го ползвам е друг въпрос хах
Jan 03 2015, 00:28Иначе предимно за зареждане на челник в планината ще се ползва
Jan 03 2015, 00:4522400 - ухуу, ако е някой с 2000 - направо 10 зареждания поне
Jan 03 2015, 00:51Сподели после едно мнение тук, че точно вчера споменавах на @aviatrix за соларните зарядни
Jan 03 2015, 00:53