mitternacht
пичуе, каква заплата може да се очаква в София за да се живее спокойно? Като нямам предвид чак 2 000 лева?
Bobdweller
Day 1 от 18-дневна отпуска! Summer chill mode activated!
blacksnoopy
Май ще си взема една Xperia Z1, че не мога са чакам да ми сменят микрофона на Xperia S
dilana
2.5968692583354E-33 > 0 ... wtf?
joronedelchev
BG Playboy с поредна трагична фотосесия- никакъв сексапил, без интересен интериор/екстериор и най-вече фотошоп до пълно обезличаване на модела, който и да е той
blacksnoopy
Таблет селфитата са ми любими
Ethernet
Ебах си п*тката майна. Удавих си колата. Да е*а и шибания град д*ба.
Поне 1000лв на месец ти трябват, за да ти е добре и спокойно според мен.
Aug 13 2014, 13:32И аз имам такива впечатления! Благодаря
Aug 13 2014, 13:34аз съм изкарвала месеца и с 200 кинта (не включвам квартира), така че
Aug 13 2014, 15:17Познавам хора, които и с 550 лева се оправят (с квартира, без транспорт), но това за мен не е спокоен живот. 800-1000 лв на месец е реалистично
Aug 13 2014, 20:43
Благодаря!
Aug 13 2014, 20:47