coolpuppy
Търся добър стоматолог в София и моля за препоръки! По възможност да работи със здравната каса.
belushka20
За първи път в живота си се отказах от карикатура. Не ми се получава и това е!
mitternacht
Преди малко имах BSOD на 7ца.... the fuck?! The fuck?!
notexist
Все съм виждала страшни въжени мостчета, ама това ужаса на ужасиите. :о
aviatrix
i left my project working, 1 hour later it doesn't work .. and i have no idea why :|
joronedelchev
Superwomen of the 80's - темата на VH1 днес. Ето това е музика.
http://www.rating.hapche.bg/rating/lekari-po-...sina/4829/ не помня дали работи със здравната каса, но не взима евтино. Страшно добър и внимателен е.
Sep 05 2014, 21:44Моята е на ул. Ивайло в центъра
Sep 05 2014, 22:43Адрес: София 1000, ул. Г. С. Раковски No.122A телефони: +359/ 2/980 59 09, 989 19 48 Доктор Росица Чакалска. Малко скъпичко взима но съм доволен.
Sep 06 2014, 02:22Аз се спрях на едно друго предложение - Д-р Саев, работи на ул. св. Иван Рилски, а на Ивайло съм живяла около 2 месеца
Sep 06 2014, 10:58