Аз мисля да си купя някой ден AMD FX-8350 и се колебая между водно охлаждане и такова каквото си купил ти. А кутията ще е няква mini-ATX. Доволен ли си от AMD?
Като подхванахме фантастиката - Война на световете на Уелс (ако има някой, който не я е чел) си е страхотна и няма нищо общо с тъпия филм. Звездните рейнджъри
http://www.reddit.com/r/funny/comments/1jnyi8...own_a_cat/
Aug 25 2014, 11:31Exactly!
Aug 25 2014, 11:33Щеше да е по-шантаво да те събуди сутринта
Aug 25 2014, 13:51