beeraholixbg
Биренка на седмицата (седмица 8) – Пролетта ще пукне всеки момент… За нас не ясно още =)
http://j.mp/MR0V3v
War1an
След 3 седмици чакане лаптопа най-после е тук ^_^ INFINITY HAPPY PANDA FACE
blacksnoopy
последните 48 часа - един син сити, един алкохол, 2-ри сезон на breaking bad, snatch и fight club. от утре - работа
http://www.youtube.com/watch?v=PgJE7h1M5F0 докато разцъквам и самата игричка.
Feb 28 2014, 21:35http://www.youtube.com/watch?v=EplEsr5IVj0 Brictom
Feb 28 2014, 21:36вентилатора на пц-то
Feb 28 2014, 22:25слушам си изкривеното подсъзнание как си пее сама
Mar 01 2014, 00:05https://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU
Mar 01 2014, 00:25