mitternacht
Aaaaaaa! "Gravity"!!!!!!!!!!!!!! Отдавна не бях гледал нещо толкова добро и качествено! Красота!!!!! КРАСОТА! Наслада за сетивата, а и тая доза истински страх!
aviatrix
При пожара в психиатрията са пострадали 18 човека, 7 батмана, 4 дракона, 9 елфа, 2 Вселенски разума и 1 покемон.
miStalE
Случайно някой да разбира от дънни платки, видео чипове, видео карти и т.н.? Спешно ми трябва помощ....
_e7
кое от следните харесвате най-много и най-малко? -twitter,facebook,g+
coolpuppy
To hit PASTE in the comments!
eddy
Agagagagagahahaha това беше добро
mudisoft
WTF: In botanical terms bananas are actually classified as berries, but strawberries aren’t.
http://fact.cat/are-bananas-berries/
sickornot
Пореден ужасен ден за седмицата ... Какво ли ще се случи до петък :/
aviatrix
Каква е мечтаната Ви професия?
Това, което излезе снощи, не е добро к-во
сега го свалям от тук http://publichd.se/index.php?page=torrent-det...62e8ad7a6b
Feb 07 2014, 15:04има го в замундите в хд
Feb 07 2014, 23:49Няма го, най-големия release там е 15GB :/
Feb 08 2014, 10:43е ти кво искаш 60гбайтови релийзи ? всичко над 6 гб е с яко качество
Feb 08 2014, 12:47Като се надявам филма да е готин свалям 40GB, така или иначе на монитора нищо не гледам
Feb 08 2014, 12:57